Jaka może być przyczyna tego kaszlu i gorączki?

Witam.Od 2 miesiecy mam nawracajacy srednio co 3 tyg meczacy kaszel i goraczke 38-39.lekarze rodzinni przepisywali mi antybiotyki nie znajac przyczyny,obecnie biore Zamur 250 i Theospirex 150 mg.Gardlo czyste,pluca czyste,ob podwyzszone do 48.czuje sporo wydzieliny splywajacej po gardle.jaka moze byc przyczyna?i co robic dalej?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym konsultacje internistyczną aby wykonać dokładniejsze badania.