Jaka może być przyczyna wzrostu wagi u nastolatka?

Dzień dobry, jestem uczniem 2 liceum i mam ogromny dla mnie problem. Otóż od czasu gdy wstąpiłem do liceum tyję i nie rosnę, ważyłem 68 kg z wzrostem 184, wtedy czułem się bosko, teraz natomiast ważę 77, nie chcę mięśni, chcę zrzucić po prostu wagę, za niecałe 2 miesiące wesele siostry, więc mógłby mi ktoś pomóc wrócić chociaż do tych 70 kg ?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Proszę zwiększyć aktywność fizyczną oraz zmniejszyć kaloryczność posiłków w diecie