Jaka może być przyczyna zaburzenia widzenia w jednym oku?

Pewnego dnia przy pracy wpadło mi cos do oka. Po jednym dniu udalem się do okulisty i okulistka zakropila mi oko, wyciągnęła ziarenko piasku i przypisała mi masc z kroplami. Po tygodniu bol nie ustał i nadal widzę przez to oko jak przez mgłę? Jaki może być powód ze źle widzę? Pracuje w Niemczech i nie mam jak udać się do okulisty.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Może ciało obce nie zostało do końca usunięte. Radziłbym ponowna konsultację z okulistą.