Jaka może przyczyna takiego dzwonienia w uszach?

Witam, jak poruszam oczami szybko z jedną stronę na drugą to słyszę chwilowy szum w uszach, tak samo jak gwałtownie ruszę głową i spojrzę w jakiś kierunek. Jaka może być tego przyczyna? Miałam prawym uchu zapalenie, na rezonansie magnetycznym głowy wszystko wyszło w porządku, cierpię na depresję i lęki. Bardzo szybko mi się puls podnosi i łatwo się męczę, ale podejrzewam, że przez małą aktywność i w ciągu 2 miesiąc leciała mi 3 razy krew z nosa z jednej dziurki. Z szumami mam już problem od jakiegoś czasu.

Dzień dobry,

opisane objawy wymagają konsultacji laryngologa a w Pani przypadku ze względu na leczenie zaburzenia depresyjne i lękowe wskazana wizyta u swojego lekarza psychiatry który oceni czy opisane objawy są związane z chorobą lub z któryś z leków może dawać niepożądane skutki.

Lekarz laryngolog oceni słuch oraz przewód nosowy z powodu pokazania się krwi z nosa.

Dobrze by było przed wizytą zrobić diagnostykę z krwi morfologia z rozmazem.

Pozdrawiam