Jaką protezę należy wykonać?

Witam . Mialem usuniete wszystkie zeby u góry . Nie chce nosic protezy akrylowej tej najzwyklejszej. A wstawianie implantow mnie przeraza. I pytanie jest takie ..czy da rade zrobic jakas inna proteze niz te najzwyklejsza ktora jest nie komforowa. Czy obejdzie sie bez implantow. Czy wogole jest szansa na jakis inny rodzaj protezy ...czy da rade zrobic na bezzebnym łuku gornym proteze np. Szkieletowa..?

Szanowny Panie, niestety nie jestem w stanie zbytnio pomóc, myślę że w tym wieku najlepszą opcją byłyby implanty. Proszę zasięgnąć opinii dentysty