Jaką przyjąć dietę bez aktywności fizycznej, by zrzucić boczki?

Jaką przyjąć dietę bez aktywności fizycznej by zrzucić boczki?

Dzień dobry. Niestety, bez aktywności fizycznej będzie duży problem z zrzuceniem boczków. Tłuszcz zgromadzony na brzuchu i bokach gubimy najwolniej. Najlepiej jest regularnie ćwiczyć brzuszki 10-15 min. dziennie. Pomocna może być dieta z wyeliminowaniem słodkich soków i napojów, fast foodów i słodyczy.

Witam
Trzeba tak planowac posiłki aby były one wartościowe i dostarczały organizmowi wszystkich składników odżywczych, wówczas będzie również prawidłowa przemiana materii.

Trzeba jeść 5 razy dziennie, co 3-4 godziny, aby nie dopuszczać do napadów głodu. Kolację jemy 2 godziny przed snem. Nie zapominamy również o piciu wody od 1,5-2 l wody dziennie.

Należy bezwzględnie również wprowadzić aktywnością fizyczną.

Bardzo dobre efekty dają ćwiczenia z aerobicznej "6" Weidera. Poza tym takie ćwiczenia jak: nożyce, wypychanie bioder, unoszenie nogi w górę, rowerek czy ćwiczenia z wykorzystaniem stopnia.

Pozdrawiam serdecznie