Jaka szkoła?

Witam, mam 16 lat i mieszkam w Londynie obecnie. W przyszłości chciałabym zostać psychologiem. Od września idę do college'u. A po tym college'u wracamy z rodziną do Polski. Czy przyjmą mnie po college'u na studia w Polsce? Pytam, bo tutaj poziom nauki jest obniżony o jakieś dwa poziomy i nie wiem, czy dam sobie radę. Proszę o odpowiedź.

16 LAT ponad rok temu

Witaj!

Przykro mi, ale nie potrafię odpowiedzieć na Twoje pytanie. Sugerowałabym, abyś skierowała je do przedstawicieli uczelni, na której chciałabyś studiować po powrocie do Polski.

Pozdrawiam i życzę sukcesów w nauce!