Jaką terapię grupową wybrać w Warszawie?

Chodze na terapie indywidualna do psychologa, lecze sie na depresje od kilku miesiecy. Chcialabym pojsc na jakas terapie grupowa czy trafic do jakiejs grupy wsparcia poniewaz jednym z powodow mojej depresji jest samotnosc i niesmialosc. Czy ktos moglby mi polecic jakies konkretne adresy w warszawie? Najlepiej gdyby bylo bezplatnie ale moze byc tez platne.ja kompletnie nie orientuje sie w tych tematach. Dziekuje z gory za pomoc

Dzień dobry,

Najlepiej jak o takim pomyśle porozmawia Pani ze swoim psychologiem.
Czy takie rozwiązanie jest w Pani przypadku dobre.
To, co powinna Pani wiedzieć przed rozpoczęciem ewentualnie takiej formy terapii - to zalecenie nieutrzymywania kontaktów z uczestnikami terapii poza grupą.

Dzień dobry,

Myślę, że warto o swoim pomyśle porozmawiać z psychologiem, do którego Pani chodzi - zna Panią i pewnie będzie mu łatwiej odpowiednio pokierować.
Osobiście polecam Ośrodek INTRA w Warszawie na ulicy Bajana 40 (tel. 22 892 00 66
tel. kom 605 330 600). Może Pani poczytać o nim na stronie: http://www.osrodekintra.pl/menu-3/psychoterapia

Pozdrawiam i życzę owocnej terapii.