Jaką żywotność mają plemniki?

witam, zastanawiam się nad następująca sytuacją. 5 maja po skończonym listku odstawiłam tabletki anty. Następny okres dostałam bez żadnego problemu. Moje cykle trwają 28-29 dni. Kochałam się z moim chłopakiem 3 czerwca i pękła nam prezerwatywa. Zastanawiam się jakie jest prawdopodobieństwo, że jestem w ciąży? Jaką żywotność mają plemniki? Zapomniałam dopisać, że długość mojej miesiączki to 3-4 dni. Proszę o odpowiedz

żywotność plemników jest różna-nie rozmumiem dlaczego Pani odstawia antykoncepcjie i martwi się czy nie jest w ciąży-jeśli nie planujemy ciąży można bez żadnego problemu i większych konsekwencji stosować antykoncepcje do tej pory aż nie chcemy zajść w ciąże po co fundować sobie taki stres?