Jaki antydepresant najsilniej tłumi lęki?

Poszłam do swojego lekarza, który przepisał mi chloroprotixen, doraźnie clonozepan 2mg, na moją prośbę. Dziś wzięłam 2x1 clonozepam i dużo mi pomógł. Ale chloroprotixen przeczytał, że to lek starej generacji. Ja potrzebuję taki antydepresant, który najsilniej tłumiłby lęki, był nowej generacji, Wszystko przetrzymam z nadzieją, że uzyskam remisję i wrócę do żywych, Mam 4 dzieci, niewyrozumiałego męża, muszę stanąć na nogi, bo wszystko przeze mnie się rozleci. Z terapii psychologicznej korzystałam

Istnieje wiele skutecznych leków przeciwdepresyjnych, które jednocześnie mają działanie przeciwlękowe. Niestety, nie dobiorę Pani leku korespondencyjnie. Dla każdego pacjenta trzeba to robić indywidualnie biorąc pod uwagę bardzo różne względy. Ten sam lek u jednej osoby będzie bardzo skuteczny, innej nie pomoże.

same leki nie wylecza.potrzebna SOLIDNA terapia.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza