Jaki jadłospis dla półrocznego dziecka?

Chcę ustalić jadłospis dla mojego półrocznego dziecka. Do tej pory był karmiony przez większość czasu samą piersią, a także w sposób mieszany. Od jakiegoś czasu zaczęłam wprowadzać warzywa, owoce, mięso, kaszkę. Czy taki jadłospis jest prawidłowy? 2.00 mleko z piersi 100 ml modyfikowanego 5.00 mleko z piersi 8.00 kleik ryżowy 11.00 zupka warzywna 14.00 mleko z piersi 100 ml modyfikowanego 17.00 przecier z owoców lub warzyw 20.00 kaszka mleko z piersi

Dobry wieczór,
dieta półrocznego Synka jest prawidłowo skonstruowana. Warto systematycznie wzbogacać ją w kolejne gatunki warzyw,owoców i mięska. Warto byłoby dołączyć żółtko jaja kurzego. Zachęcam do lektury informacji na stronach: www.1000dni oraz www.bebiklub.pl/