Jaki jest koszt wyrwania zęba i wstawienia nowego?

Witam mam problem z zebem a dokladnie z 6. Kiedys dentystka wywiwrcila mi dziure i tak zostawila twierdzac ze nie wie co dalej mnie nie bolala wiec nic z tym nie robilam do tego czasu 'wypadalo' mi po kawalku zeba dzis mam go juz nie wiele tylu i 2 bokow nie mam a przodu jest tylko polowa. Moje pytanie dotyczy tego co mam zrobic wyrwac reszte i wstawic sztuczny jaki jest tego koszt ?

witam, trudno ocenic bez badania czy chociażby zdjęcia. Najlepiej udać się do dentysty aby ocenił czy ten ząb jest do ekstrakcji czy może uda się go uratować. Jeśli nie uda się i konieczne będzie usunięcie ( można to zrobić na nfz lub prywatnie) to lekarz pomoże Pani zaplanować pracę protetyczną - most (koszt uzależniony od tego jaki będzie materiał) czy może implant.

Witam!
To,czy ząb musi być usunięty,powinien ocenić lekarz dentysta! Gdyby trzeba go usunąć można to zrobić w ramach NFZ (jeśli jest Pani ubezpieczona).O koszt wstawienia musi Pani zapytać dentystę,gdyż cena zależy od tego,w w jaki sposób ząb będzie uzupełniony... Pozdrawiam.