Jaki jest poziom beta hcg po Ovitrelle?

Mam pytanie dotyczące wyniku test beta hcg po zastrzyku ovitrelle. Wiem, że po nim wynik testu może być fałszywie dodatni. Jaki jest poziom beta hcg po ovitrelle, który pozwala stwierdzić, że wynik jest fałyszywy. W którym dniu najlepiej wykonać test beta hcg, aby wynik był miarodajny?

Witam, to że wynik może być fałszywie dodatni nie oznacza że jest jakaś granica, która umożliwia stwierdzenie czy wynik jest miarodajny czy też nie