Jaki jest rzeczywisty wpływ działania pola magnetycznego oraz ultradźwiękow na ciążę?

Witam. Jestem fizjoterapeuta i mam pytanie. Jaki jest rzeczywisty wpływ działania pola magnetycznego oraz ultradźwiękow na ciążę. Czy jeśli przez cały dzień wykonam ok 10 zabiegów polem magnetycznym i ok 10 ultradźwiękami to mam się czego obawiać??

Dzień dobry

Pole magnetyczne i ultradźwięki - jak cała fizykoterapia jest zabroniona dla kobiet w ciąży z proste przyczyny . A mianowicie nie prowadzono nigdy badań na kobietach w ciąży. Nie wiadomo jak ich organizm oraz dziecka zaragowałby na takie bodźce. Kiedyś fizjoterapeuci na fizykoterapii pracowali 5,5 h dziennie ze względu na takie działanie. Ja na Pani miejscu bym nie ryzykowała.

Pozdrawiam
Magda Szelągowska