Jaki jest tego powód?

Witam, mam problem od 8 listopada do dziś nie mam okresu. Robilam 5 testów ciążowych i nic. Czy ktoś mi poda powód?

KOBIETA ponad rok temu

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam!

Nitk oczywiście przez internet nie postawi Pani diagnozy "wróżąc z fusów". Pojedynczy odchylenia w cyklu płciowym mogą się zdarzyć nawet w pełni zdrowym i płodnym kobietom. Jeżeli nieregularności będą się utrzymywać lub powtarzać proszę się udać do lekarza ginekologa, który zleci wykonanie badania poziomu hormonów w celu ustalenia przyczyny.

Pozdrawiam serdecznie!