Jaki jest wiek ciąży 31-latki?

Dzień dobry, Martwi mnie roznica w wieku ciazy ostatnia miesiaczke mialam 15 marca według Pani doktor na wizycie 16 maja i po badaniu Usg byl to 7 tydzien na wizycie wczoraj 06 czerwca zostal wpisany tydzien 10 a na usg prenatalne zostalaam zapisana na 21 czerwca obawiam sie czy to nie bedzie za pozno poniewaz od OM to bedzie duzo pozniejszy tydzien i co wtedy z wiarygodnoscia badan i testem Paapa? prosze o opinie

Lek. Paweł Szadkowski

16 maja licząc według miesiączki też był to 7 tydzień, a 6 czerwca 10. Liczymy od daty owulacji (czyli około 14 dni po pierwszym dniu miesiączki).