Jaki krem stosować na swędzącą skórę na nodze?

Mam problem skórny. Mianowicie gdy swędziała mnie skóra na nodze zacząłem ją trzeć, na drugi dzień w tym miejscu pojawiła mi się rana, która od dwóch dni jest wilgotna nie strupieje. Podczas dotyku lekko pobolewa, nie swędzi. Czy mogę zastosować Locatop krem? Ewentualnie co mogę zastosować?

Szanowny Panie nie mogę zaproponować leczenia bez badania, proszę udać się do lekarza rodzinnego