Jaki lek przed rezonansem magnetycznym przy klaustrofobii i napadach lęku oraz paniki?

Jaki lek mogę zażyć jednorazowo przed badaniem rezonansem gdy cierpię na klaustrofobię, napady paniki i lęku, czy z grupy benzodiazepin?

Witam serdecznie,
Myslę że pomocny byłby Propranolol 10mg 1tbl. Jednak przez zażyciem leku proszę się skonsultować z lekarzem rodzinnym celem oceny wartości cisnienia tętniczego krwi i ogólnej oceny kardiologicznej (lek powoduje spadki ciśnienia tętniczego, zwalnia pracę serca).