Jaki lek zastosować na ciągły kaszel?

Witam Boli mnie gardlo od tygodnia bralem neo angin i pomagalo teraz juz nie pomaga kaszel mam slaby ale jest lekki katar kupilem w aptece inovox express " nie ma syropu na bol gardla " tabletki do ssania ale slabo pomagaja. Co byscie poradzili bym kupil w aptece. P.S sprey do gardla hascoSept tez nie pomogl. Dziekuje

Przewlekły kaszel też wymaga kontroli lekarskiej.
Jeśli jest to kaszel wywołany podrażnieniem gardła, można rozważyć stosowanie pastylek do ssania, które będą działały powlekajaco, na bazie porostu islandzkiego lub z tymiankiem i podbialem, wspomóc można się też syropem prawoslazowym.