Jaki może być powód śmierci mojego narzeczonego?

Dzień dobry mam pytanie może mi ktoś mi odpowie bo nie mogę pojąć to i pogodzić się z tym niedawno zmarł mi narzeczony w Niemczech sekcja zwłok wykazała tam że to było odklejenie się płatu serce niby serce pęka że to był zawał serca i zależy mi na te nortujące pytanie był silnym wysportowanym mężczyzną zdrowo odżywiał nie pił nie palił żadnych energetyków chorował tylko na nadciśnienie ale był pod kontrolą brał leki mierzył ciśnienie natomiast dużo pracował . Jestem w rozpaczy i chcę dowiedzieć powód jego śmierci będę wdzięczna ża jaką kolwiek odpowiedz

Szanowna Pani bardzo mi przykro ale nie jestem w stanie przez internet stwierdzić przyczyny śmierci