Jaki silny lek na nerwicę?

witam od jakiegos czasu mam problemu z nerwami, stracilam prace jak i mam problem osobisty, bralam juz na uspokojenie krople walerianowe jak i wczesniej valused. uspokaja na chwile. chodzi mi o jakis lek mocniejszy, wydawany bez recepty, ale bezpieczny? dziekuje

Dzień dobry,

Nie ma takiego leku, który nie jest na receptę.
To co może Pani zrobić lepszego niż leczyć się na własną rękę - to skorzystać z konsultacji i ew.leczenia u specjalisty (psychiatry i/lub psychoterapeuty). Pomoc może Pani uzyskać w ramach NFZ - np.: w Poradni Zdrowia Psychicznego, Poradni Leczenia Nerwic.

A nie myślała Pani o podjęciu psychoterapii? jest Pani młodą osobą, może warto podjąć taką formę leczenia i usunąć przyczyny, a nie tylko leczyć objawy? Poza tym, leczenie farmakologiczne warto podjąć nie na własną rękę tylko w konsultacji z lekarzem psychiatrą. On także wyjaśni działanie tzw. leków bez recepty.