Jaki wpływ na leki przeciw padaczce ma aspiryna?

czy aspiryna wpływa negatywnie przy zażywaniu leków przeciw padaczkowych?

Lek. Paweł Szadkowski

Musi Pan sprecyzować jakie są to leki przeciw padaczkowe. Aspiryna wiążąc się z białkami osocza i może wypierać niektóre leki połączone z nimi (oraz odwrotnie) doprowadzając do wahania poziomu leków we krwi i tego konsekwencji. Może Pan udać się do lekarza prowadzącego w celu sprecyzowania które z leków może Pan przyjmować.