Jaki wpływ na pamięć ma Coaxil?

Witam, od miesiąca biorę lek Coaxil. (Wcześniej stosowałam przez krótki czas Symestical oraz ApoSerta, które odstawiłam z uwagi na skutki uboczne). Od jakichś 2-3 tygodni pojawił się u mnie problem z pamięcią. Zapominam o czym sekundę wcześniej myślałam, nie pamiętam czy coś zrobiłam czy np zrobił to ktoś inny. Przeraża mnie to. W internecie czytałam że Coaxil raczej wpływa pozytywnie na pamięć i koncentrację. Czy mogą to być skutki uboczne zażywania leku Coaxil?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Coaxil nie pogarsza pamięci podczas stosowania. Przyczyna musi tkwić gdzie indziej.