Jakie rokowania daje oponiak prawego przedniego płata mózgu?

W TK(zdjecie załaczam) wyszedł oponiak prawego przedniego płata mózgu o wym. 9 x 7 x 8 mm. Nasuwają mi się pytania: 1.Czy w ogóle i do lekarza jakiej specjalności należy się zapisać? 2.Czy leki które bierze powinna dalej tak brać czy któryś z nich może powodować zwiększenie rozrostu oponiaka? 3.Jakich zachowań należy się spodziewać, które wynikać będą z choroby? 4. Jaki jest najbardziej prawdopodobny scenariusz rozwoju choroby (oponiak zmiany w mózgu) i w jakim czasie? Bierze leki: Rano ~g.12: Escitalopram Zdrovit 5mg Memotropil 1200mg Liphantyl 267M Późne południe ~godz.18 Betaloc ZOK 50, Memotropil 1200mg Osteovit forte Późny wieczór ~godz.21 Ketrel 0,025g Acard 0,75g Raz na tydzien: rano na czco Ostenil 70 w trakcie jedzenia 12 kropli Devikap

Dzien dobry,
na pozczatku chciałbym Pania uspokoić, jak widze sprawa dotyczy pacjenta w podeszłym wieku to jest 88 lat. Ststystyki mózwia że 15 % populacji po 75 roku życia ma oponiaka. znaczy to że jest to zjawisko bardzo rozpowszechnione. Tego typu zmiany związane z podeszłym wiekiem , rzadko rosna i raczej nie powoduja objawów rzadko sa też operowane.
Pewną jednak diagnozę otrzymacie Państwo po wizycie i osobistym zapoznaniu się z badaniem.