Jakie badań wykonać i do jakiego lekarza udać się z moimi problemami?

Mam bardzo skomplikowany problem i nie wiem jak sobie pomóc .wszystko zaczęło się jakieś 4 lata temu. Za długo byłam w saunie i bardzo mocno przegrzałam głowę .to rozpoczęło szereg problemów , bóle głowy ,ciągle przeziębienia które diagnozowano jako zatoki. bez żadnych przeswietlen przepisywano mi antybiotyk za antybiotykiem na zatoki .potem byl Covid. Gdy złapałam covida uderzył mi na najbardziej czuły punkt czyli głowę .przez tydzień zwijałam się z bolu ,ból głowy był nie do wytrzymania ,całe dnie płakałam ,robiąc okłady . Po tym czasie te bóle przychodziły i odchodziły. Początkowo myślałam że za mało snu ,wody ,że nawracające zatoki pewnie. Ciągle byłam na zwolnieniu lekarskim i ciągle chora.do pracy chodziłam w czapce .pewnego razu dostałam znowu takich boli że zaczęłam jeździć po szpitalach ,od lekarza do lekarza .okazało się że leki na zatoki które dostawałam były bez podstawne ponieważ zrobiono prześwietlenie i jest czysto .lekarz więc odesłał do neurologa który stwierdził że to chyba neuralgia ,ale niewie. Nikt nie chce mnie posłuchać ,połączyć faktów . Nie mogę pracować ponieważ ciągle jestem chora . W zimie aktywuje się ten ból często gdy się spoce ,biegam na zakupy ,gdy zmarzne . Często idzie w parze z bólem gardła .czasami nic nie robię a nagle znowu mam chore gardło ,i znowu ten ból .już nie taki jak w czasie gdy był Covid ale jednak bardzo uciążliwy .dodam że nie jest to ból całej głowy a jedynie u góry ,tam gdzie zaczyna się linia włosów ,na środku. Uczucie jakby coś tam puchło ,niewiem jak inaczej to wyjaśnić .gdy się zaczyna to często wtedy mam uczucie dużego osłabienia ciała ,czuję się jakbym grypę miała .na dodatek uważam że mam bardzo słaba odporność od tamtego czasu . Niewiem jak to wszystko połączyć . Dodam że miałam tomografię głowy 2 lata temu ,i prześwietlenie zatok i w żadnych badaniu nic nie wyszło . Gdzie mam się udac, co robić , jakie badania ,...proszę o pomoc .
KOBIETA, 36 LAT 3 miesiące temu

Dzień dobry.

Opisane przez Panią problemy zdrowotne które po konsultacjach medycznych nie dały pożądanego rezultatu, zachęcam na konsultacje z naturopatą który w opisanym przez Panią problemu może okazać się znakomitym początkiem dla terapii uciążliwych dolegliwości oraz diagnostyki źródła konkretnych przypadłości.

Pozdrawiam

Mariusz Bek