Jakie badania hormonów wykonać w celu zbadania przyczyny wypadania włosów?

witam mam problem z wlosami wypadaja mi od lat .mam niedoczynnosc tarczycy i wyniki sa dobre bo jestem pod opieka lekarza.Gdy bylam w ciazy wlosy przestaly wypadac i po porodzie dalej tak samo jest .Chcialam zrobic sama sobie badani hormonalne ktore odpowiadaja za wlosy androgeny tostesteron i dht czy one powiedza mi cos na temat moich wlosow tez ???prosze o pomoc.wspomne ze zadne tabletki nic nie pomagalo mi:(

Proszę wykonać badanie morfologia krwi, żelaza, poziom testosteronu, androstendionu, DHEAs, 17-OHP. Badania rano, na czczo, między 3a5 dniem cyklu.
W ciąży zwykle stan włosów ulega poprawie, ale po 2-3 miesiącach wypadanie nasila się i trwać może ok. Pór roku.