Jakie badania mogę jeszcze wykonać przy moich problemach?

Witam serdecznie! Jestem kobietą w wieku 40lat. Moim problemem są od dłuższego czasu - ok dwóch lat nieregularne cykle...raz co 18 a raz co 24dni, lecz zwykle skrócone. Ponadto od tego czasu bardzo wypadają mi włosy i miewam częste migreny. Robiłam szereg badań w tym również badania hormonów zarówno tarczycy jak i płciowych lecz wyszły w granicach normy. Proszę zatem o poradę dalszych działań w tym kierunku. Pozdrawiam

Ginekolog może zaproponować leczenie hormonalne po wykluczeniu przeciwwskazań.