Jakie badania mogę wykonać w związku odruchami wymiotnymi?

Jakie badania moge wykonać w związku odruchami wymiotny mi i wymiotami u lekarza rodzinnego.Wstaje o 7.00 nic mi nie jest dopiero o 8.00 odruchy wymiotne i wymioty.Szukam przyczyną co jest i myślę o badaniach kompleksowych.

Witam,

zachęcam do stacjonarnej wizyty u specjalisty gastrologa w celu wyjaśnienia opisanych objawów. Przed udaniem się do lekarza dobrze było by wykonać podstawowe badania takie jak morfologia z rozmazem, CRP, glukoza, lipidogram, amylaza, lipaza, próby wątrobowe, kreatynina, potas, sód, magnez, witamina b12, witamina D. Lekarz po zapoznaniu się z wynikami oraz przeprowadzi dokładny wywiad i przeprowadzi badanie fizykalne oceni stan zdrowia i zaleci dalsze postępowanie lecznicze lub diagnostyczne obrazowe.

Pozdrawiam