Jakie badania należy wykonać, by sprawdzić przyczyny bezsenności?

Witam, od jakis dwoch miesiecy cierpie na bezsennosc. Budze sie w nocy i nie moge zasnac. Dzis to byla prawie cala noc. W dzien jestem bardzo "placzliwa". Mam zaburzenia miesiaczakowania- sa to nieregularne cykle. Ostatnio bylam tak zmeczona ze nie poszlam do pracy, a nastepnego dnia zrobilam kilka bledow, co raczej mi sie nie zdarza. :( nie wiem co robic, do jakiego lekarza sie udac, boje sie choroby psychicznej, ale musze cos zrobic bo jestem tym stanem juz wykonczona. prosze o rade

Dzień dobry,

Proszę znaleźć w swojej okolicy psychoterapeutę i/lub lekarza psychiatrę, którzy w kontakcie osobistym określą najlepszą metodę leczenia Pani (psychoterapia i/lub farmakoterapia).