Jakie badania należy wykonać, żeby wyeluminować guzy neuroendokrynne?

Witam Jakie badania należy wykonać żeby wyeluminować guzy neuroendokrynne zwłaszcza te które powodują bardzo duży wzrost ciśnienia i tętna . Co to za guzy?. Robiłem dwa razy holtera ciśnienia i wykazały mi duże skoki ciśnienia i tętna nawet o podobnych godzinach na dodatek są to takie same wartości (różnica była niewielka).Skoki nie są na podłożu emocjonalnym. Dlaczego mam tak równe wyrzuty hormonów?. Czasami ciśnienie szybuje mi do 200/110 i tętno 100. Pozdrawiam.

Marta Mielniczuk

W przypadku podejrzenia guza neuroendokrynnego wykonuje się badania laboratoryjne oraz obrazowe.