Jakie badania należy zrobić w kierunku raka pochwy?
Jakie badania trzeba zrobuc zeby wykryc raka pochwy? Mislam badanue normalnje wziernikiem mialam usg dopochwowe i cytologie i wszystkie badania wyszly dobrze. Czy sa jeszcze jakies badania ktora nalezaloby zrobic abyvzdiagniziwac raka pochwy,?

KOBIETA, 30 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Szadkowski
77 poziom zaufania
Nie, podstawą rozpoznania jest regularne badanie przez ginekologa i obserwowanie każdej niepokojącej zmiany, jaka mogłoby się pojawić.