Jakie badania powinienem wykonać przy moich dolegliwościach?

Dobry wieczór, wykonałem podstawowe badania, oraz kilka hormonalnych, póki co, wykazują one podwyższony poziom bilirubiny, niski poziom wit. D. Jakie jeszcze badania powinienem wykonać, do jakich specjalistów się udać? Objawy: - ciągłe zmęczenie, brak regeneracji - ciągłe spożywanie posiłków przy utracie wagi - ciągła potrzeba spożywania płynów - niepokój (okresowo), obniżony nastrój i zmiany nastroju - drętwienia kończyn, zimo - grzybiejące paznokcie u stóp - wypadające włosy - chmura umysłowa, apatia, stany otępienne - okresowo infekcje bakteryjne - okresowo krew w kale - nudości poranne - skurcze mięśni - bóle w narzadach (głównie z lewej strony - nerki, nadnercza?) - czasami oszołomienie, poczucie zagubienia, silne poczucie osłabienia, na granicy utraty przytomności Będę niezmiernie wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam

Szanowny Panie, proszę wykonać badanie TSH jeśli do tej pory Pan tego nie zrobił. Dodatkowo zalecałbym wizytę u gastroenterologa oraz ew. psychiatry. Z wyrazami szacunku, Paweł Żmuda-Trzebiatowski