Jakie badania powinnam wykonać, by móc się przygotować do wizyty u ginekologa?

Dzień dobry. Karmię piersią 3xdz swoją 11 miesięczną córeczkę. Mam założoną spiralę wewnątrzmaciczną od 9 miesięcy. Miałam dostać teraz 3 cykl po porodzie. Pierwszy był rozpoczęty brunatnym plamieniem, drugi był bardzo obfity i trwał ponad 10 dni był bardzo obfity. Teraz zamiast miesiączki miałam delikatne różowe plamienia trwające 4 dni, występowały z bardzo silnymi bólami podbrzusza. Test ciążowy płytkowy robiłam 3krotnie. Wyszedł negatywnie. Ginekologa niestety bedę mieć za miesiąc. Mam 32 lata i jestem po 3 porodach sn. Wcześniej cykle miałam, co 24 dni. Teraz, co 30. Obecny cykl mnie niepokoi. Czy mozliwe, ze cykl był bezowulacyjny? Jakie badania powinnam wykonać, by móc się przygotować do wizyty u ginekologa?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym w pierwszej kolejności skonsultować się z ginekologiem i nie wykonywać żadnych badan przed wizytą.