Jakie badania powinnam wykonać mając te bóle w podbrzuszu i jajnikach?

Od mniej więcej pół roku towarzyszą mi dziwne bóle w podbrzuszu i jajnikach. Najpierw podejrzewano u mnie zapalenie przydatków, antybiotyki nie pomogły więc wykluczono ten stan. Wyniki crp, ca25 są w normie. Nie mam bardzo obfitych miesiączek natomiast bol towarzyszy mi praktycznie codziennie. Nie jest on silny, narasta w okresie okołomiesiaczkowym oraz owulacyjnym. Badanie usg również te dopochwowe nie wykazało żadnych zmian. Zostały mi przepisane tabletki antykoncepcyjne jednak bol nie zniknął jedynie lekko się "załagodził" z powodu braku owulacji. Jakie badania powinnam wykonać? Bardzo proszę o odpowiedz

Dzień dobry,

wymaga Pani dokładnej diagnostyki laboratoryjnej oraz obrazowej, jeśli chodzi o badania CRP oraz Ca 25 które są prawidłowe powinno się poszerzyć o inne badania aby znaleść przyczynę dolegliwości bólowych.

W razie braku poprawy proszę wybrać się ponownie do lekarza prowadzacego i zgłosić swój problem zdrowotyny i poprosić o dalszą diagnostykę lub poprosić innego lekarza o drugą opinię o stanie Pani zdrowia.

Pozdrawiam