Jakie badania pozwolą ustalić dlaczego mam takie dolegliwości?

Dzień dobry , borykam się z problemem bólu głowy. Otóż, w dzieciństwie miałam dość mocny uraz głowy i przez wiele lat nie bolała mnie głowa, były to bardzo rzadkie bóle. 1,5 roku temu miałam rumień od kleszcza, antybiotyk, badania i pozytywną borelioza. Miesiąc po antybiotyku zaczęły się bardzo silne i częste bóle głowy, do tego stopnia że musiałam brać zwolnienie np na jeden dzień bo nie mogłam się schylić albo wstać. Dodatkowo czułam że w kółko choruje tak samo, od bólu głowy się zaczynało, zaraz zatoki, gardło,migdalki krtań i tak co miesiąc. Ból głowy po ok 1,5 MSC ustąpił. Od tamtej pory czuję się okej, chociaż bóle głowy pojawiają się częściej, jest to teraz parę dni w miesiącu, a czasem paręnaście. Otóż, ostatnio zaczęło mnie najpierw trząść z zimna przez kilka wieczorów, następnie ból zatok, pieczenie krtani, pieczenie nosa wewnątrz, boli mnie okolica zatok, boli u nasady nosa ale także ! Okolice zębów...ucha, skroni,karku, taki bardzo dziwny krótki ból..i dodatkowo przez ostatnie prawie 1,5 tygodnia smarkam krwią, ale dziś było jej tyle jakby wylać pół kieliszka... Rok temu RTG zatok- nic nie pokazało, pół roku temu antybiotyk na zakażenia gardła, ceroxim ?, potem wymaz ,czysto. Jakie badanie najlepiej ukaże coś się tam dzieje ? Mam dość bólu głowy...

Dzień dobry,

przed wykonywaniem badań wskazana była by konsultacja neurologa który zapozna się z wywiadem oraz wykona badanie fizykalne oceniając objawy kliniczne zaleci odpowiednią diagnostykę obrazową i oceni dolegliwości bólowe głowy szczególnie ich powód.

Pozdrawiam