Jakie badania przy nadmiernej potliwości?

Od roku mam problem z nadmierną potliwościa i związku z tym chciałbym dowiedzieć się jakie badania mam zrobić i do jakiego specjalisty się udać ?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Nadmierna potliwość może być spowodowana wieloma jednostkami chorobowymi. Proszę udać się na wizytę do lekarza rodzinnego, który po zbadaniu postawi wstępną diagnozę oraz zleci odpowiednie badania.