Jakie badania przy udarze mózgu?
Udar jakie badanie dokładniejsze Tomograf czy rezonans

KOBIETA, 43 LAT ponad rok temu
Marta Mielniczuk
48 poziom zaufania
W tomografii komputerowej udar niedokrwienny można uwidocznić po około 6h od wystąpienia udar. Rezonans magnetyczny pozwala zobaczyć zmiany już po kilku minutach od wystąpienia udaru. pozdrawiam