Jakie badania wykonać, by znaleźć przyczynę dolegliwości?

Witam! Mam 27 lat i od ponad roku dolegliwości, na które nikt nie ma odpowiedzi: - zawroty i bóle głowy (czasem ból jest tak mocny, że wymiotuję), - bóle i drętwienie kończyn, - bóle w klatce piersiowej i plecach, - bóle brzucha i nudności, - ciągłe osłabienie i zmęczenie, - omdlenia, - wypadanie włosów, - czasem bóle oczu. Zrobiono mi również kilka badań: ekg serca, prześwietlenie płuc i zatok, usg szyi i jamy brzusznej, badania ginekologiczne, badanie laryngologiczne, mocz, morfologię z ob i crp, tarczycę, próby wątrobowe, cholesterol, cukier. Wszystko w normie. Już sama nie wiem, co mi jest i czuje się coraz bardziej bezsilna. Proszę o pomoc, jakie badania jeszcze zrobić, by w końcu znaleźć przyczynę?

Lek. Magdalena Szymańska

Dzień dobry!

Jeśli to tej pory nie miała Pani wykonanego RTG kręgosłupa to sądzę, że warto byłoby je wykonać.

Czasami stwierdza się dyskopatię, która poprzez na zakończenia nerwowe może powodować bóle promieniujące i wywoływać dolegliwości takie jak bóle pleców, głowy, drętwienie rąk.

Pozdrawiam!