Jakie badania wykonać przy gruczolaku na lewym nadnerczu?

Dzień dobry. Na badaniu tomografii komputerowej okazało się, że mam gruczolaka na lewym nadnerczu. Otrzymałem skierowanie do endokrynologa. Chciałbym przed wizyta wykonać potrzebne badania. Wykonałem badanie poziomu kortyzolu we krwi. Jakie badania powinienem jeszcze wykonać? Jakie hormony?

Szanowny Panie, nie ma wskazań aby wcześniej robić inne badania niż badanie kortyzolu