Jakie badania wykonać przy piekącym bólu głowy?
Witam. Mam 38 lat, w latach 1997-2001 brałam twarde narkotyki (amfetamina). Obecnie jestem abstynentką. Mój problem polega na uciskowym i piekącym bólu w mózgu i bardzo złym samopoczuciu, zdarza się to zazwyczaj jeśli nie prześpię 7-8 godzin na dobę. W latach 2009-13 Miałam wykonane 3 rezonanse, które wykazały 4 ogniska zapalne o śr. max 8mm. Być może ogniska nie mają związku z bólem i uciskiem, jaki odczuwam. Mam wrażenie, że umieram, im większe niewyspanie tym większy jest piekący ból w głowie. Proszę o pomoc, jakie badania powinnam wykonać?

KOBIETA, 38 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Szadkowski
92 poziom zaufania
Powinna pani udać się do neurologa (proszę koniecznie zabrać ze sobą wyniki badań obrazowych), ponieważ dalsza diagnostyka i ewentualne leczenie zależeć będą od pani stanu klinicznego oraz wyników badań.