Jakie badania wykonać w przypadku skutków ubocznych zażywania leku na trądzik?

Prawie 10 lat temu przez 3 miesiące zażywania Diane zauważyłam skutki uboczne takie jak owlosienie na brodzie i pryszcze a także infekcja grzybica które utrzymują się do dziś badanie ginekologgiczne wyszło prawidłowo oprócz tej infekcji czy mam jeszcze jakieś badania zrobić

Lek. Paweł Szadkowski

Nie sądzę żeby farmakoterapia prowadzona 10 lat temu miała wpływ na pani obecny stan. Sugeruję skonsultować się z lekarzem dermatologiem.