Jakie badania wykonać w związku z tym bólem głowy?

Witam. Mam pytanie bardzo często boli mnie głowa jak zacznie to potrafi naprawdę boleć ze 4 dni. Mialam robiony rezonans z kontrastem nic nie wyszło, niby wszystko dobrze. Lekarz neurolog przepisal mi tabletki po których nic nie pomagało, przepisal mocniejsze tez nic do tego czułam się po nich otumaniona, uważa ze jest.to migrena. Pracuje na magazynie czasami naprawdę idzie się nadziwigac i boli ten kregoslup, ale nie zdazylo mi się zeby naraz bolała i glowa i kregoslup. Prosze o poradę gdzie się wybrać? Jakie badania porobić.

Uważam, że powinna Pani skonsultować się z fizjoterapeutą. Ból głowy może wynikać z nadmiernego napięcia mięśni grzbietu i szyi. Bardzo często praca na tkankach miękkich, zwłaszcza na mięśniu czworobocznym i mostkowo- obojczykowo- sutkowym pozwala wyeliminować nawracające migreny.