Jakie badania wykonać w związku z tymi dolegliwościami?

Witam bylam u ginrkologa bo od dłuższego czasu bolała mnie piers na wizycie kontrolnej okazalo sie ze jest wszystko dobrze ze to moze byc przez miesiączke tylko ze dalej mnue boli muesiaczka sie skonczyla a do tego czuje ze cos jest tam nie tak i bol powoli zaczyna daeac znaki juz nawet rece co mam robic jakie badania zebym wiedziala co sie dzieje czy to moze byc cos powaznego
KOBIETA, 22 LAT 4 miesiące temu

Witam.

Opisany problem może być różny: zespół napięcia przedmiesiączkowego (PMS), mastopatia, torbiele czyli cysty, gruczolakowłókniaki albo brodawczaki. Ból piersi może również powodować źle dobrana bielizna.

Z opisu wynika, że była Pani na wizycie u lekarza który nie stwierdził niepokojących zmian a więc aby się ponownie upewnić proponuję poprosić innego lekarza o drugą opinię dotyczącą opisanych dolegliwościach która pozwoli potwierdzić, że nic złego się nie dzieje.

Dla pewności wykonać można USG piersi.

Pozdrawiam

Mariusz Bek

Specjalista medycyny naturalnej

Dietetyk