Jakie badania wykonać w związku ze złym samopoczuciem?

Witam, od jakiegoś czasu złe się czuje. Zawałowo, sercowo. Nie wiem jak to określić. Jak bym miał coś nie tak z krążeniem. Zauważyłem, że lewą dłoń mam bardziej ciemna, czerwona a prawa normalnie blada.co to może być i jakie badania wykonać

Witam,

najlepszym wyjściem będzie wizyta u lekarza rodzinnego który zbierze dokładny wywiad oraz przeprowadzi badanie fizykalne i zleci odpowiednią diagnostykę. Przed wizytą może Pan wykonać komercyjne badanie z krwi, morfologia z rozmazem, CRP, OB, glukoza, lipidogram, alat, tsh, kreatynina, potas, magnez, sód. Z wynikami udać się do lekarza który na miejscu wykona ekg spoczynkowe.

Pozdrawiam