Jakie badania wykonuje się przy nosicielstwie WZW B?

Dzień dobry. Mam 25 lat.We wrześniu jestem umówiona na 4 dni do szpitala ZAKAŹNEGO na badania wątroby, ponieważ kilka lat temu okazało się, iż jestem nosicielką wirusa WZWB. Do tej pory wszystkie podstawowe badania wątroby wychodziły w normie. Proszę o informację, jakie badania wykonuje się w szpitalu, których nie mogę wykonać w laboratorium np. w przychodni? Dlaczego są to aż 4 dni? Czy z tego wynika, iż na pewno będzie robiona biopsja? Czy są również inne, czasochłonne badania? Pozdrawiam.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. W szpitalu ma Pani dostęp do kompleksowej diagnostyki obrazowej i laboratoryjnej.