Jakie badania zrobić przed planowaniem ciąży?

Witam! Mam 3-letnie dziecko, o które starałam się ponad 3 lata, po kolejnych trzech zaszłam w ciążę i poroniłam w siódmym tygodniu. Zrobiłam badania na tarczyce i prolaktyne, wyszły dobrze. Jakie jeszcze mogę wykonać badania, żeby sprawdzić, czy wszystko w porządku przed kolejnymi staraniami? Bardzo proszę o odpowiedź i pozdrawiam !

Marek Pabian

Witam serdecznie,
badań,które należy wykonać przed panowaniem ciąży jest bardzo wiele,muszą być dobrane indywidualnie.Należy skontaktować się z lekarzem ginekologiem,który skieruje Panią na odpowiednie badania oraz poprowadzi ciążę monitorując na bieżąco stan zdrowia Pani i dziecka.

Nie napisała pani ile ma lat to niestety też jest istotne oprócz prolaktyny radzę zrobić badanie progesteronu, myślę ;że pani ginekolog pomoże pani proszę się zgłosic