Jakie badanie powinnam wykonać po operacji bariatrycznej?

Witam mam 27 lat i jestem 8 miesiecy po operacji bariatycznej. Jakie badania powinnam wykonac. Dodam,że jestem osłabiona, senna włosy wypadaja i ciesnienie mam niskie 90/80.

Szanowna Pani, warto zbadać poziom TSH, wykonać morfologię, glikemię na czczo, jonogram. Zalecałbym jednak wizytę kontrolną u lekarza prowadzącego