Jakie badanie powinnam wykonać przed wizytą?

Witam. Tydzień temu nagle zaczęło mi dosłownie jakby piszczeć? W lewym uchu nie wiem czy mogę tak to nazwać to jest nieustanny dziwny wysoki dźwięk i tylko w lewym uchu. Ucho nie boli i dobrze słyszę nic się nie zmieniło tylko ten dźwięk jest 24godziny ciągle bez przerwy. Wpisując w internet można się nabawić niezłego stresu. Co to może być? W poniedziałek laryngolog. Jakie badanie powinnam wykonać przed wizytą?czy może trzeba udać się do neurologa? Pozdrawiam
KOBIETA, 26 LAT 3 miesiące temu

Dobry wieczór.

Laryngolog jest tym odpowiednim specjalistą który na pierwszej wizycie wykona odpowiednią diagnostykę Endoskopia laryngologiczna która pozwoli na ocenę opisanego problemu.

Jeśli lekarz po badaniu stwierdzi, że opisane objawy nie są związane laryngologiczne to zleci odpowiednią diagnostykę lub zleci konsultację do innego odpowiedniego specjalisty.

Proszę udać się na ustaloną wizytę do laryngologa na której będzie odpowiednia diagnostyka przewodu słuchowego.

Pozdrawiam

Mariusz Bek