Jakie badanie wykonać przy objawach biegunki?

Witam od tygodnia odbija mi się drożdżami i mam biegunkę mój 3 letni syn też od tygodnia ma biegunkę bez bólu brzucha czy innych objawów. Jutro idę z nim do lekarza chciałabym wiedzieć co to może być i jakie badania zrobić ? Dodam że pozostała część rodziny jest zdrowa.

Szanowna Pani, najprawdopodobniej przyczyną jest infekcja, warto wykonać morfologię krwi oraz CRP