Jakie BHCG oznacza zagnieżdżenie się zarodka?

Witam. Ost miesiączke miałam 13 październik. 10.11 beta hcg 45mIU.ml a 12.11- 84mIU/ml. Czy to oznacza że doszło do zagnieżdzenia zarodka dopiero koło 10.11? 19 .11 wizyta pęcherzyk. czy na umówiona wizyte 27 .11 będęmogła już zobaczyć zarodek czy to bedzie dalej za szybko?

Marta Mielniczuk

Witam, jeśli dojdzie do zagnieżdżenia zarodka (około 6-8 dni po owulacji), to we krwi pojawia się beta hCG. Wynik beta hCG, od którego rozpoznaje się ciążę, to powyżej 5mIU/ml. Ciężko powiedzieć, czy przy następnej wizycie będzie już widać zarodek. Pozdrawiam